<<  Kurumsal Kimlik  >>

AVF Plastik & Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılından itibaren endüstriyel bilgi ve tecrübesi, yetişmiş teknik ekibi, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatları ile sektörün ve çağın gerektirdiği en modern ürünlerle hizmet vermektedir.

Firmamız Özel Makparsan organize sanayi bölgesinde yer almakta olup, sektörün ihtiyaçlarına uygun Avrupa marka tezgahlardan oluşan kaliteli ve zengin bir makine parkına sahiptir.

Tesisimizde 25 cc'den 30 Lt'ye kadar HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) ambalajların ve kapaklarının imalatı yapılmaktadır. Aynı zamanda istenilen özel tasarımlı ürünler de itina ile ve zamanında değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız, özellikle tarım kimyasalları  ( Tarım ilaçları ve Gübre ) sektörüne yönelik üretim yapmakta olup, müşterilerimiz karşılaşabileceği problemler ve gelişmekte olan ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde mühendisler, teknikerler ve teknisyenlerden oluşmuş deneyimli bir teknik kadro mevcuttur.

Firmamız, çevremizde bulunan üniversitelerdeki öğretim üyelerinden de danışmanlık hizmeti almaktadır. Firmamızın üstün teknolojiye sahip kalite-kontrol, tasarım, cad-cam ve kalıphane bölümleri mevcuttur.

Yurdumuzun her bölgesinde kullanılmakta olan ürünlerimiz, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, Türki Cumhuriyet, Balkan Ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Avrupa ülkelerine de ihraç edilmektedir. Kalite ve uzmanlığını amaç edinen firmamız, ihracat kapasitesini artırıp gelişen Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, Konya ve sanayi sektörünü yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemektedir. 

Misyonumuz ; Modern yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde lider bir firma olarak, Plastik Ambalaj üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kaliteli hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz ; Plastik Ambalaj üretim sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " AVF Plastik "  isminin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.

 

AVF  Plastik & Ambalaj  Sanayi  ve Ticaret Ltd. Şti.

 

www.avf.com.tr   |    satis@plasmarket.com.tr    • Copyright  ©  AVF  Plastik  Ambalaj  Sanayi  2013   KONYA